SZZL napsalo dopis lidem z Nemovitostem města Zlína
Pokud jde o víceúčelovou budovu, napsali jsme dopis také jednateli a členům dozorčí rady společnosti Nemovitosti města Zlína, která by měla tzv. "víceúčelový objekt" v Lužkovicích stavět.

Vážení občané,

nezahálíme

a pokud jde o víceúčelovou budovu, napsali jsme dopis také jednateli a členům dozorčí rady spol. Nemovitosti města Zlína, spol. s r. o. Tato společnost by měla tzv. "víceúčelový objekt" v Lužkovicích stavět. Pan Pilka (jednatel společnosti) na srpnovém jednání s občany řekl, že budova by měla stát 5-6 mil. Kč. To je dost peněz na to, že budova nesplňuje požadavky na skutečně víceúčlové využití.

V dopise informujeme o dvou jednáních s občany, kteří se k návrhu "víceúčelové" budovy vyjádřili a odmítli ji jako nevyhovující. Za tyto vysoké peníze získá slušné zázemí úřadovna KMČ a řidič MHD, nikoliv však občané Lužkovic.

To se nám zdá příliš drahým řešením na tak malou náplň.

Doufáme, že našemu dopisu budou lidé v orgánech této společnosti věnovat dostatečnou pozornost, neboť mají zodpovědnost za řádné hospodaření s penězi společnosti, kterou spravují, a proto by neměli s nimi plýtvat. Společnost je vlastně prodloužená ruka města, protože ji město vlastní ze 100%.

Opět jsme v dopise ujistili, že rádi rádi spolupracovat při přepracování projektu tak, aby vyhovoval potřebám spolkové činnosti a občanů Lužkovic.

DOPIS odeslaný na Nemovitosi Města Zlína

K dopisu jsme přiložili také dopis, který jsme posílali náměstkovi Landsfeldovi (17.10.2018).

Mějte hezké dny.

SZZL


Zveřejněno 26.10.2018 v 21:28.