Klub maminek Lužkovice je na prahu druhého roku své existence.
Klub maminek Lužkovice je na prahu druhého roku své existence. Klubem zatím prošlo několik maminek se svými předškolními dětmi, přišla nás navštívit i babička se svými vnoučky, nebo také k nám zavítal i jeden tatínek.
Dveře našeho klubu jsou otevřené i pro nové maminky, které by chtěly s námi aktivně trávit volný čas svůj i svých dětí. Rádi mezi nás uvítáme těhotné ženy nebo maminky s malými miminky, pro které přichystáme speciální akce, určené právě pro ně.

V uplynulých měsících jsme se jako Klub maminek zúčastnil akcí pořádaných společně se SZZL – Masopustní průvod, Vycházka na biofarmu Juré a připravujeme se na Dětský den 2011. Pro maminky v rámci pravidelných středečních setkání ( v čase od 9 do 11 hodin) byla připravena např. přednáška na téma Rodinné rituály s Janou Vodákovou a Věrkou Hartigovou, velikonoční tvoření se Zuzkou Tichou, jarní výlet vláčkem do Vizovic, návštěva solné jeskyně Solanka apod.

V posledním měsíci tohoto školního roku na maminky a jejich děti v rámci klubu čeká: návštěva Mezinárodního filmového festivalu pro děti a mládež ve Zlíně (1. 6.) , procházka po Lužkovicích s poznáváním okolí našich domovů (8. 6.), sportovní aktivity v rámci programu Děti v pohybu a malování křídami na chodník (15. 6.) tvořivá dílna s Helčou Zrníkovou (22. 6.). Před prázdninami se rozloučíme společnou návštěvou netradičního centra Slunečnice ve Zlíně (29.6.)

Po uplynutí letních prázdnin bude Klub maminek Lužkovice opět pokračovat ve své činnosti.

Ivana Tichá
1.JPG
20.JPG
3.JPG
4.JPG
Zveřejněno 19.06.2011 v 20:18.