Činnost Klubu maminek Lužkovice za uplynulé období
Více informací najdete níže...
Klub maminek Lužkovice

Klub maminek Lužkovice

 

V měsíci květnu 2010 byl založen Klub maminek Lužkovice, který funguje v rámci Centra pro rodinu ve Zlíně. V tomto klubu se schází maminky se svými převážně předškolními dětmi (před vstupem do mateřské nebo základní školy) každou středu od 9 do 11 hodin. Místem schůzek se stal občanský, nově vybavený prostor v Lužkovicích č. p. 29 (budova bývalého pohostinství U Ptáčků). Maminkám a jejich dětem jsou k dispozici dvě místnosti s kobercem, stoly, židlemi, kuchyňskou linkou s možností uvařit si kávu nebo čaj a využití mikrovlnné trouby k případném ohřevu pokrmu pro své děti.
Program jednotlivých schůzek je dopředu na celý daný měsíc naplánován a je umístěn např. na stránkách www.luzkovice.cz v sekci Klub maminek nebo na www.cpr-zlin.cz v sekci Kluby a kroužky. Informace o činnosti klubu a fotografie z některých setkání jsou umístěny také na facebooku - na stránkách Klub maminek Lužkovice.
Cílem Klubu maminek je setkávání se místních maminek, zabránění izolace žen na mateřské a rodičovské dovolené, společné zážitky s dětmi, vzájemné poznávání se a také zapojení se do dění v obci. Schůzky probíhají ve vnitřních prostorách, kde děti mají hračky, knížky, výtvarný materiál nebo kde si spolu s maminkami mohou něco vyrobit. Za příznivého počasí probíhají aktivity také venku – na hřišti, na procházce apod. Maminky se mohou také zúčastnit přednáškové činnosti s odborníky na zajímavá témata.
Z uplynulé činnosti vybíráme následující úspěšné akce – Sportovní dopoledne (spojené se závody na kolech, koloběžkách, trojkolkách), Kuličkiáda, Návštěva solné jeskyně Solanka, Halloweenský karneval, Výlet vlakem do Vizovic (návštěva Štěpského dvora, Galerie Mariette), Předváděcí akce svíček a interiérových doplňků.
Rádi přivítáme v Klubu maminek Lužkovice další nové tvářeJ. Maminky přijďte se svými dětmi za námi, předem se informujte na níže uvedeném mailu nebo na již jmenovaných odkazech.


Ing. Ivana Tichá, vedoucí Klubu maminek Lužkovice
Kontakt: ticha.iv(zavináč)seznam.cz

1.JPG
2.JPG
3.JPG
Zveřejněno 24.11.2010 v 19:02.