Činnost lužkovického Junáka v obrazech za rok 2009 - díl IV. podzim
V tomto posledním čtvrtém dílu se seznámíte s našimi aktivitami, kterým jsme se věnovali na podzim.
Evžen Babík, vedoucí oddílu

1.jpg
Někteří junáci se snadno schovají i v batohu.
22.jpg
Nejvytrvalejší výrobci draků, ostatní junáci dali přednost hrám před klubovnou. Zde patří velké poděkování obci Želechovice nad Dřevnicí, která umožňuje oddílu Junáka scházet se v obecních prostorách.
3.jpg
4.jpg
Podzimní přežití v přírodě na Držkové, kde se junáci v menším počtu věnovali táboření, vaření na ohni a úpravám okolí tábořiště. Nejoblíbenější činností byl lov ryb a pohybové hry. Podnikli jsme dálkový pochod do obce Držková, kdy jsme překonali vysoké kopce, hluboké lesy a bystré potůčky.
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
S převážně vlastnoručně vyrobenými lampióny se junáci zúčastnili lampiónového pochodu broučků v Želechovicích. Nejvzornější dostali pohádkové masky a nadělovali dětem cukroví. Zlatým hřebem pochodu byl krásný ohňostroj.
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg
18.jpg
19.jpg
Opět zimní náladou uzavíráme ukázky činnosti oddílu Junáka Lužkovice -Želechovice v roce 2009. V prosinci nám příroda nabídla ledovou nadílku a junáci rádi zkoumají výtvory přírody. Mokré věci se usušily na klubovně a v nastávajícím soumraku se junáci rozloučili s prošlým rokem 2009 slavnostním a především vlastnoručním ohňostrojem.

BUĎ PŘIPRAVEN !!!!
20.jpg
Zveřejněno 01.01.2010 v 19:12.