50 000 návštěvníků na www.luzkovice.cz
Vážení občané Lužkovic, minulý týden 13.4. 2009 byly naše stránky www.luzkovice.cz poctěny již 50 000 návštevou. SZZL má z tohoto počtu velkou radost.
Dále je potřeba zdůraznit, že elektronické počítadlo je nastaveno tak, aby za jeden den (0-24 hodin) byla započítána jen jedna IP adresa. Jinými slovy opakovaná návštěva reprezentovaná IP adresou je tedy v jeden den započítána pouze jednou. Pokud bychom vzali ze statistik celkovou sumu ( i opakovaných návštěv), tak celkový počet návštěv prekročil hodnotu 80 000 návštěv. Ale nyní trochu k historii.

Naše webové stránky byly spuštěny v létě roku 2003. Hlavním smyslem bylo naše občany informovat o dění v naší místní části. Postupně přibyly informace o místních spolcích, o historii Lužkovic a okolí, fotogalerie, ale třeba i o takových důležitých věcech, jako je třeba územní plánování. Z našich webových stránek čerpají studenti materiál pro své slohové, seminární, ale třeba i diplomové práce. Každý z občanů si může vybrat co ho zajímá. Naše stránky však nesledují jen místní občané, ale i rodáci jak v tuzemsku, tak i v cizině, ale i magistrát města Zlína. V době ve které vznikly byly první z místních částí statutárního města Zlína. Z informací, které jsme v minulosti obdrželi byly inspirací i pro další webové stránky, které byly zřizovány postupně v dalších jiných místních částech (Klečůvka, Příluky, Malenovice atd).

Něco málo ze statistiky návštěvnosti:

Z cizích zemí následuje po ČR v pořadí za sebou: Německo, Chorvatsko, Slovensko, Nizozemí, Švýcarsko, Kanada, Polsko, atd.

Nejnavštevovanější rubrikou jsou Aktuality, Fotogalerie Lužkovic, Sbor dobrovolných hasičů Lužkovice a dále v pořadí FK Lužkovice.

Nejčtenějším článkem byl článek napsaný k 600. výročí vzniku Lužkovic. Je na adrese:

Historie obce Lužkovice - 600 let trvání obce

Věřím, že jako doposud zachováte našim stránkám přízeň. Poděkování samozřejmě patří také všem věrným i příležitostným návštěvníkům těchto stránek a také všem, kteří se nebojí zde zanechat svůj názor.

Všechny zdraví

Radek Knap
webmaster
www.luzkovice.cz
Zveřejněno 22.04.2009 v 20:25.