Pivní slavnosti 2015
Vážení občané. FK Lužkovice - Želechovice děkuje všem, kdo jakkoli podpořili tuto akci, ať už formou sponzoringu, brigádnickou prací při zajištění jejího průběhu, nebo nějakým jiným způsobem.
A děkujeme i všem návštěvníkům, kteří se přišli pobavit a svou účastí také podpořili náš klub. Věřte, že celá akce opravdu neslouží k nějakému obohacení, či výdělku soukromých osob, ale celý výnos je věnován na činnost našeho fotbalového klubu.

V letošní sezóně jsme dosáhli zřejmě vrcholu v počtu členů, kteří se účasní soutěží organizovaných Fotbalovou asociací ČR. V krajské soutěži budou bojovat o body kolektivy starších i mladších žáků, zároveň se budou připravovat i ti nejmenší v přípravce, po delší době jsme přihlásili i kluky do dorostenecké soutěže okresního přeboru a své zápasy rozehrají i obě mužstva dospělých. Samozřejmě, nemůžeme zapomenout i na kolektiv dívek, které loni zvítězily v krajském přeboru a i letos budou ve stejné soutěži pokračovat. Zařazujeme se tak mezi pětici klubů s největším počtem účastníků v různých soutěžích. Myslím, že všichni určitě chápou, že zajistit provoz a technické zabezpečení takového množství mladých lidí stojí nemalé finanční prostředky a přiznejme si, že podpora ze strany státu tomu naprosto neodpovídá. Nebýt mnoha hodin dobrovolné práce funkcionářů a členů našeho klubu a financí získaných vlastními silami na těchto a podobných akcích, nebyla by naše činnost v této kvalitě a rozsahu vůbec možná.

Podívejte se tedy zde, na těchto odkazech, jak letošní Pivní slavnosti v Lužkovicích probíhaly:

Fotogalerie - Pivní slavnosti Lužkovice 2015

Fotogalerie - Pivní slavnosti Lužkovice 2015 - youtube

Jiří Jurčák, předseda FK Lužkovice - Želechovice
Zveřejněno 14.08.2015 v 10:52.