Pozvánka na Pivní slavnosti do Lužkovic
Pořadatelé pivních slavností, FK Lužkovice - Želechovice, vás všechny srdečně zvou v sobotu, 25. 7. 2015, od 13. hodin, na hřiště v Lužkovicích, na VII. ročník této zdařilé akce, která získala velkou oblibu nejenom v našem blízkém okolí, ale sjíždějí se na ni návštěvníci z celé republiky.
Celá akce není určitě pouze o tom, vypít co nejvíce piva, ale scházejí se na ni hlavně přívnivci dobré zábavy, protože program bude, jako každoročně, pestrý a bohatý.

Letos jako hlavní hvězdy vystoupí od 19. revivalové kapely U2 a Tabák (KABÁT), které doplní skupina Coverband a celý večer ukončí známá skupina FOCUS ROCK. Ale nebude to jenom souvislých sedm hodin hudby a tance při kvalitní muzice. Mezitím proběhne i spousta soutěží pro dospělé i pro děti a pro ty také bude připraven dětský koutek se skákacím hradem a megaskluzavkou.

Přijďte se na hřiště v Lužkovicích sejít se svými přáteli, ochutnat některé z padesátky druhů piv různých značek a zakousnout k tomu nějakou tu zdravou dobrotu z udírny, nebo z grilu.

Letošní ročník proběhne pod záštitou Zámeckého pivovaru z Břeclavi, který zde pokřtí své nové pivo, jedenáctku BERAN. A kmotrem nebude nikdo jiný, než mistr světa a mistr republiky, pan PETR ČAJÁNEK.

Srdečně zvou pořadatelé.

Zde je malé ohlédnutí za minulým ročníkem:

Pivní slavnosti Lužkovice 2014
1436961205_pivni_slavnosti_2015.jpg
Zveřejněno 15.07.2015 v 13:45.